Wiertło C Protector ALPEN

Wiertło C Protector ALPEN - do najtwardszych płytek gresowych

Idealne wiercenie, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Remontując czy aranżując nasz dom musimy podejmować wiele wyborów. Trzeba przemyśleć każdy szczegół. Wybierając płytki do łazienki, kuchni czy salonu często bierzemy pod uwagę fakt, że w trakcie ich montażu może nam coś nie wyjść – dlatego zazwyczaj kupujemy ich po prostu więcej. Płytki często pękają przy przecinaniu czy wierceniu otworów. Ale czy możliwe jest wykonanie dokładnego otworu bez pęknięć?
Firma ALPEN twierdzi, że tak! W tym roku wprowadziła na rynek produkt C PROTECTOR  i nazwała go perfekcjonistą w zakresie najtwardszych płytek gresowych.
Oto i on!

Wiertło C Protector ALPEN - do najtwardszych płytek gresowych

ALPEN stara się sprostać każdej sytuacji montażowej, nieważne z jaką wiertarką pracujesz i w jakich warunkach produkcyjnych dana płytka jest wytwarzana. Nowe wiertło posiada szereg właściwości, które sprawiają, że jest naprawdę wyjątkowe i warto je nabyć.

Wiertło C Protector ALPEN - do najtwardszych płytek gresowych    Wiertło ALPEN C Protector - Idealne wiercenie, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Co wyróżnia wiertło C Protector?

Dzięki wierzchołkowi centrującemu możliwe jest wykonanie bardzo precyzyjnego otworu.

Płytka węglikowa wykonana została ze specjalnym, opatentowanym szlifem aby uzyskać optymalne efekty wiercenia, zwiększając przy tym odporność na złamanie.

Krótsze wykonanie szyjki zwiększa stabilność wiertła jak również zmniejsza siły skręcające, co powoduje, że trwałość wiertła również wzrasta. 

Nowy chwyt antypoślizgowy o specjalnej sześciorowkowej konstrukcji zapobiega obracaniu się w uchwycie wiertarskim i umożliwia optymalne przenoszenie momentu obrotowego. Dodatkowym atutem wiertła jest pierścień na szyjce, który oznaczono kolorem czerwonym. Pozwala to na wskazanie idealnej głębokości wiercenia.

Dzięki tym przekonującym właściwościom możliwe jest wiercenie dokładnych otworów nawet w najtwardszych płytkach gresowych przy wyższej, w porównaniu z poprzednikiem wiertła, liczbie obrotów. Przeznaczone jest do stosowania we wszystkich standardowych elektronarzędziach – i to bez chłodzenia.

 

A co jeśli nie wiemy co kryje się za płytkami?
Wtedy proponujemy zestaw C Protector ATM 2

Jest to zestaw składający się z dwóch wierteł: C Protector – do płytek, szkła i porcelany oraz
Profi Beton – do betonu.

Jak prawidłowo użyć zestawu wierteł?

Zastosowanie:

do wyjątkowo twardych płytek gresowych o twardości do 9 w skali Mohs/Ritz, jak również szkła i porcelany. Bez konieczności chłodzenia. Nie nadaje się do wiercenia udarowego.

Dzięki zastosowaniu zestawu wierteł, praca stanie się zapewne łatwiejsza i bardziej bezpieczna.

FOLDER C PROTECTOR

Zapraszamy do obejrzenia filmu z udziałem najnowszego wiertła C Protector.

Gdzie kupić?

Najnowsze wpisy