O nas
O nas

Narzędzia od wieków służyły ludziom. Od prostych i prymitywnych po nowoczesne i skomplikowane. Przyczyniły się do rozwoju ludzkości i pozwoliły dotrzeć do miejsca, w którym nasza cywilizacja znajduje się obecnie.

Dla wielu to zwykłe kawałki stali lub tworzywa, dla nas w Agentools to jednak coś znacznie więcej. To sposób na życie, pasja wypełniająca nasze dni. To produkty, które oferujemy klientom bo sami chcemy ich używać i jesteśmy pewni, że ułatwiają życie.

Dla nas narzędzia to po prostu przygoda życia. Moja zaczęła się już w dzieciństwie, gdy jako młody chłopak odwiedzałem sklep metalowy, w którym pracował mój ojciec. Zabawa przedmiotami, które ułatwiają pracę i pozwalają na wykonywanie czegoś, w co natura zapomniała nas wyposażyć, od zawsze budziło moje zainteresowanie. Dlatego wybór drogi był prosty – narzędzia, i to te najprostsze, ręczne.

Chcemy być perfekcyjni, a perfekcja wymaga koncentracji i skupienia. Dlatego od chwili powstania biura w 1999 roku swoją uwagę skupiamy wyłącznie na narzędziach ręcznych i działalności agencyjnej. Dla nas mniej znaczy więcej, a przede wszystkim lepiej.

Lubimy ambitne cele, bo wierzymy że to co wokół nas możemy zmieniać na lepsze wytyczając nowe standardy. Wierzymy że branża narzędziowa zasługuje na to aby być nowoczesną, innowacyjną i ekscytującą. Jesteśmy przekonani, iż profesjonaliści zawsze szukać będą profesjonalistów.

Zadanie jakie sobie wyznaczyliśmy jest proste: dynamizować branżę – poprzez rozwój naszych Klientów, transfer wiedzy i pomysłów oraz odkrywanie nowych metod działania. Dlatego nazwaliśmy to TRADE REVOLUTION!