Grzechotka Wera Zyklop Metal – nowa generacja grzechotek – jeszcze więcej możliwości

W trakcie pracy każdy profesjonalista czy majsterkowicz natrafia czasem na miejsca, w których trudno operować narzędziem. W przypadku pracy pokrętłem zapadkowym (tzw. grzechotką) ze względu na jej rozmiary nie ma wtedy najczęściej możliwości wykonania pełnego zakresu ruchów.

Problem ten stał się podstawą do opracowania przez firmę Wera nowej serii smukłych, zwartych w budowie ale jednocześnie bardzo mocnych grzechotek Zyklop Metal.

8003_A

8003 Vorteil_Wettbewerb

 

Grzechotki Zyklop Metal wykonane są metodą kucia, w całości ze najwyższej klasy stali chromowo – molibdenowej. Zapewnia to bardzo dużą odporność na zużycie oraz umożliwia przeniesienie wysokiego momentu obrotowego. Smukła główka ułatwia pracę w miejscach o utrudnionym dostępie.

Grzechotki dostępne są w dwóch wersjach:

Zyklop Metal Push – z jednokierunkowym podwójnym mechanizmem zapadkowym i przekładanym zabierakiem z opatentowaną blokadą przytrzymująca klucz nasadowy podczas pracy

8003_Vorteil_Auswerfen

8003_Vorteil_Durchsteckvierkant-1

 

 

 

 

 

 

 

Zyklop Metal Switch – z dwukierunkowym mechanizmem zapadkowym oraz dźwignią do łatwej zmiany kierunku pracy i blokadą przytrzymującą klucz nasadowy

8004_Vorteil_Umschalten-1 8004_Vorteil_Nussverriegelung-1

 

 

 

 

 

 

 

Nowością są także zestawy zawierające grzechotkę, klucze nasadowe, bity i akcesoria. Nowatorskie tekstylne etui zapinane na rzep zastąpiło ciężkie metalowe kasety. Zwarte w budowie, mocne i elastyczne umożliwia łatwy i wygodny transport oraz przechowywanie. Odporne na uszkodzenia, utrzymuje narzędzia we właściwej pozycji nawet w czasie upadku zestawu. Ponadto niewielkie wymiary zapewniają wygodę oraz mobilność.

8100_SA_8_Tasche_Verpackung (2)

 

 

8100_SA_8_Tasche_geschlossen_perspektive_transparent_2 (2)

 

 

 

 

 

 

Produkty Wera słyną nie tylko z wysokiej jakości wykonania ale także z nowoczesnych rozwiązań technicznych, ciekawego wzornictwa a także dobrej jakości opakowań. I tak też stało się i tym razem. Zestawy kluczy zapakowane zostały w najwyższej jakości czarne opakowania podobne to tych, w jakich pakowane są np. tablety i smartfony. Tak więc poza wszystkimi zastosowaniami warsztatowymi nowe zestawy mogą także stać się ekskluzywnym prezentem lub upominkiem!

Pack_8100_SB_7_geschlossen_Haenger_in (2) Pack_Bit_Ratsche_geschlossen_Haenger_in (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalog do pobrania: Wera Zyklop Metal

Gdzie kupić ?

 

Najnowsze wpisy