Zestaw Wera Kraftform Kompakt W1

Wera Kraftform Kompakt W1

Przedstawiamy Państwu propozycję firmy Wera – zestaw Kraftform Kompakt W1.

Nowy zestaw narzędzi montażowych przeznaczony jest dla fachowców zmagających się z bardzo dużym tempem pracy. Kompaktowe zestawienie ułatwi każdą pracę. Przyda się w branżach takich jak: elektronika, mechatronika, technika instalacyjna w budynkach, fotowoltaika oraz wiele innych.

W zestawie znalazło się 8 najpotrzebniejszych grup narzędzi. Łącznie 35 narzędzi.

 

Wera Kraftform Kompakt W1

Kolejno od lewej:

Klucz płaski dwustronny Joker – do kontrowania śrub i nakrętek

Próbnik napięcia zakres 150-250 V  – do stosowania wyłącznie w zakresie temperatur od -10 0 do 50 i częstotliwościach 50-500 Hz.

Grzechotka Zyklop Speed 1/4″ – z akcesoriami – pozwala na szybką pracę (obrotowa główka ustawiana dwustronnie w pozycjach 0o; 15o oraz 90o, minimalny kąt obrotu 5o-6o, mechanizm zwalniający nasadkę w każdej pozycji ustawienia główki)

Rękojeść z mechanizmem do szybkiej wymiany trzpieni 817 VDE – zapewnia komfort pracy pod napięciem. Ergonomiczny kształt rękojeści dopasowuje się do kształtu dłoni, co zapobiega powstawaniu pęcherzy, odcisków i nadmiernemu obciążeniu dłoni. Zestaw Kraftform Kompakt W1 zawiera także 12 wymiennych trzpieni 154 mm

Przedłużka Zyklop 1/4”

Adapter Zyklop do bitów i końcówek 1/4″

7 grotów o długości 25 mm

Chwytak – do przytrzymywania wkrętów

Uchwyt magnetyczny 1/4″ długości 50 mm – do grotów i końcówek wkrętakowych

8 kluczy nasadowych Zyklop – do mocowania manualnego i maszynowego o rozmiarach od 5,5 do13. Do wszelkiego rodzaju prac montażowych, serwisowych w warsztatach oraz w przemyśle

12 wymiennych trzpieni

 

Gdzie kupić ?

Najnowsze wpisy