Zestaw bitów (grotów) i nasadek 1/4 Wera Tool-Check

Poręczny i uniwersalny zestaw grotów wkrętakowych (bitów) oraz kluczy nasadowych to bez wątpienia narzędzie przydatne w wielu pracach warsztatowych i serwisowych.

Zestaw bitów i nasadek Wera Tool Check

Kluczowym czynnikiem jest tu zarówno funkcjonalność i łatwość obsługi jak i wyposażenia zestawu w możliwie największą ilość elementów. Pozwala to na tworzenie różnych kombinacji narzędzi a następnie wykorzystanie ich do specyficznych prac np. w miejscach o utrudnionym dostępie, na wysokościach lub też serwisowaniu skomplikowanych urządzeń.
Od lat projektanci firmy Wera starają się oferować użytkownikom takie właśnie rozwiązania czego przykładem może być najnowszy zestaw Wera Tool-Check. Wyróżniają go następujące cechy:

  • bogate wyposażenie – 28 bitów, 7 nasadek, adapter, pokrętło grzechotkowe, uchwyt Rapidaptor
  • mobilność – zawsze pod ręką, z wygodnym mocowaniem do paska
  • zwartość – wszystkie elementy w jednym niewielkim pudełku z tworzywa
  • wszechstronność – zarówno do pracy ręcznej jak i wkrętarką

 

Zestaw bitów i nasadek Wera Tool Check

Zestaw zawiera profesjonalne groty wkrętakowe (tzw. bity) 1/4″ o długości 25 mm, klucze nasadowe (nasadki) a także adapter oraz uniwersalny uchwyt Rapidaptor umożliwiający łatwy i szybki montaż bitów.

Na szczególna uwagę zasługuje jednak pokrętło zapadkowe (tzw. grzechotka) służące do szybkiej pracy przy montażu ręcznym. Pomimo niewielkich rozmiarów przenosi moment obrotowy aż do 65 Nm, wyróżnia się także bardzo ciekawym wzornictwem oraz ergonomią.

Zestaw trafił już do sprzedaży a jego cena katalogowa wynosi ok. 250 zł netto (58,50 euro).

Zestaw bitów i nasadek Wera Tool Check

Zestaw bitów i nasadek Wera Tool Check

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji technicznych:

 

Zobacz także animację:

 

 

Najnowsze wpisy