Zestaw 10 bitów + rękojeść precyzyjna Wera Kraftform Kompakt Micro Set ESD/11

Prace serwisowo – montażowe przy nowoczesnych urządzeniach elektronicznych typu; tablet, smartfon, laptop czy aparat należą do zajęć wymagających precyzji oraz użycia specjalistycznych narzędzi. Z myślą o punktach napraw sprzętu komputerowego, telekomunikacyjnego oraz pasjonatach i użytkownikach prywatnych firma Wera wprowadziła na rynek zestaw narzędzi precyzyjnych, (Kraftform Kompakt Micro-Set ESD/11 SB) zabezpieczonych przed ładunkami elektrostatycznymi.

Wymóg stosowania narzędzi wkrętakowych zabezpieczonych przed ładunkami elektrostatycznymi nakłada norma EN 100-015 Część 1. Produkty zawarte w tym zestawie nie tylko spełniają wymagania tej normy ale też są skomponowane w taki sposób, który pozwala na znaczne obniżenie kosztów i skrócenie czasu potrzebnego do montażu.

Najważniejsze cechy tego zestawu to:

  • uchwyt szybkomocujący umożliwiający  sprawną wymianę bitów

 

 

 

 

 

 

  • bity z małą średnicą korpusu pozwalające na dotarcie i montaż wkrętów w głębszych otworach


 

 

 

 

 

  • 10 rodzajów wysokiej jakości precyzyjnych bitów o długości 44 mm  do pracy przy urządzeniach elektronicznych

 

 

 

 

 

 

  • rękojeść 1013 Kraftform Micro ESD ( zgodna z normą EN100-015cz.1) pozwalająca chronić urządzenie przed ładunkami elektrostatycznymi i związanymi z tym uszkodzeniami

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw Kraftform Kompakt Micro-Set ESD/11 SB złożony z 11 części umieszczonych w wygodnym etui zapinanym na mocny rzep. Jego cena katalogowa to 55.00 euro netto.

Gdzie kupić?

Najnowsze wpisy