Szczypce klucz mini Knipex 86 03 125

 

860312514k

 

 

 

 

 

Szczypce-klucz nastawne do śrub i nakrętek Knipex w formacie kieszonkowym (86 03 125)

Jedno narzędzie, które zastąpi wieloczęściowy zestaw kluczy metrycznych i calowych? Mowa oczywiście o szczypcach-kluczu nastawnych do śrub i nakrętek „mini” firmy Knipex. Ta kieszonkowa wersja o długości jedynie 125 mm i wadze 105 g nadaje się do precyzyjnych prac montażowych i serwisowych oraz prac modelarskich.

Duże przełożenie dźwigni sprawia, że szczypce-klucz  idealnie sprawdzają się przy zacis-kaniu, chwytaniu, trzymaniu czy zaginaniu różnych elementów.  Wąskie szczęki zacis-kające o grubości zaledwie 3 mm ułatwiają pracę w miejscach o utrudnionym dostępie. Zawsze gładkie, równoległe w każdej pozycji szczęki pozwalają na bezstopniowe zaciskanie przedmiotów o dowolnych rozmiarach w podanym zakresie pracy z bardzo dużą siłą (10-krotne zwiększenie siły ręki). Jednocześnie wciąż są niezwykle delikatne, ponieważ nie występują tutaj luzy mogące uszkodzić krawędzie zaciskanego elementu.

Warto zwrócić uwagę również na duży zakres regulacji i  możliwość ustawienia narzędzia bezpośrednio na chwytanym przedmiocie za pomocą przycisku. Powłoka niklowa minimalizuje poślizg szczypiec –klucza, a rękojeści z cienkiego PCW dają gwarancję pewnego, wygodnego chwytu. Kieszonkowa wersja szczypiec-klucza Knipex spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów i majsterkowiczów.

8603125H12

 8603125H04

Gdzie kupić ?

Najnowsze wpisy