Reflektory Flood Lite. SCANGRIP

Nowe reflektory Flood Lite marki Scangrip oferują bardzo dobre oświetlenie miejsca pracy dzięki mocnemu strumieniowi światła – od 1000 do 3000 lumenów. Charakteryzują się dużą odpornością na uderzenia i z łatwością mogą być stosowane w niemal dowolnych warunkach.

Flood Lite to seria trzech kompaktowych reflektorów:
Flood Lite S, Flood Lite M oraz Flood Lite MC.

Flood Lite SFlood Lite MFlood Lite MC

 

 

 

 

Wszystkie modele lamp są bardzo lekkie, kompaktowe i smukłe. Obudowa wykonana jest z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, a stabilnie przymocowany uchwyt ułatwia przenoszenie.

   

    

Reflektory Flood Lite mogą być montowane na statywach Scangrip Tripod z możliwością regulacji wysokości w zakresie od 1,35 do 3 m.
Z kolei w przypadku zastosowań mobilnych reflektory Flood Lite mogą być montowane na statywach na kółkach Scangrip Wheelstand.
W ramach wyposażenia dodatkowego dostępny jest podwójny uchwyt do montażu dwóch reflektorów.Wszystkie reflektory wyposażono w stojak obracany w zakresie 180°. Został on wykonany z lakierowanej proszkowo stali i może być wykorzystany zarówno do przenoszenia źródła światła, jak również zawieszenia go w określonym miejscu.

 

 

 

Dużym atutem jest także obecność złącza USB, co pozwala na bezpośrednie podłączenie urządzeń mobilnych i wykorzystanie reflektorów jako powerbanka , ze wskaźnikiem ładowania. Modele Flood Lite S i M są zasilane wbudowanymi akumulatorami, dzięki czemu znakomicie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dostęp do zasilania sieciowego jest ograniczony. Ich strumień światła to odpowiednio 1000 i 2000 lm. Model Flood Lite MC wykorzystuje zasilanie sieciowe, a strumień światła ma jasność 3000 lm.

W tym miesiącu ukazał się artykuł związany z cała serią reflektorów w magazynie Info Market.

Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem Scangrip LITE – Lampy robocze, aby praca stała się łatwiejsza.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Najnowsze wpisy