Nożyczki dla elektryków Knipex

Dobrze wyposażona skrzynka narzędziowa każdego elektryka powinna zawierać przyrządy do cięcia. Szczególnie polecamy najnowszy, uniwersalny model nożyczek firmy Knipex 95 05 10 SB.

nożyczki dla elektryków firmy KNIPEX (95 05 10 SB)

Nożyczki dla elektryków KNIPEX (95 05 10 SB)

służą zarówno do cięcia przewodów i kabli, jak też papieru i tworzyw sztucznych. A nowa funkcja, która wyróżnia je na tle innych nożyc – to gniazdo zagniatające (do tulejek 6 mm²), znajdujące się przy rękojeści.

  

Wykonane są ze stali nierdzewnej i zahartowane do twardości 56 HRC. Ich ostrza wyposażono w drobne uzębienie dzięki czemu zapewniają czyste i dokładne cięcie, które odbywa się bez miażdżenia i deformacji kabla. Ponadto, ostrze jest podwójne co zapewnia wygodną dla dłoni pozycję rękojeści podczas wszelkich operacji cięcia. Z kolei rowki na rękojeści umożliwiają pewny chwyt nawet przy małym nacisku. Rękojeści wyposażone są w wielokomponentowe nasadki, wzmacniane włóknem szklanym. Odpowiednie są dla osób zarówno prawo jak i leworęcznych.

  

  

Produkt dostarczany jest z kaburą, którą można przypiąć do paska. Dzięki temu mogą być zawsze pod ręką, a gwarantuje to komfort użytkowania. 

Jest to narzędzie szczególnie przydatne profesjonalnym elektrykom czy elektroinstalatorom. Ułatwi pracę oraz przyspieszy wszelkie czynności związane z obróbką przewodów, drutów lub tworzyw sztucznych.

Najnowsze wpisy