Współpraca z portalem dobrymechanik.pl

dobrymechanik.pl to portal internetowy zajmujący się organizacją napraw samochodów w obrębie całej Polski. Poprzez ich stronę internetową można zarezerwować termin naprawy auta w jednym  z 21394 warsztatów samochodowych. Ponadto, dzięki udostępnionym przez użytkowników opiniom, jest możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie mechanika, specjalizującego się w naprawach konkretnej marki samochodu. Każdy zyskuje więc cenny czas oraz wygodę.

My również skorzystaliśmy z oferty:) Ale trochę inaczej!

Mechanicy samochodowi Dobrego Mechanika testują dla nas narzędzia: Knipex oraz Wera. Swoją uwagę skupiają szczególnie na ich przydatności w codziennej pracy przy samochodzie i doradzają jak najlepiej wykorzystać możliwości tych produktów. Jesteśmy przekonani, że porady będą pomocne!

Planujemy przetestować 16 narzędzi.  Relacje z napraw będą odbywały się co dwa tygodnie, a raz na dwa miesiące testowany produkt będzie nagrodą główną sekcji Zapytaj Mechanika! Koniecznie śledźcie naprawy z udziałem narzędzi naszych partnerów handlowych. Pierwsze testy narzędzi Knipex już ruszyły:) Zobaczcie sami:

Blog DOBRY MECHANIK

 

 

 

 

Najnowsze wpisy