Laser rotacyjny LAR350 Stabila

Lasery rotacyjne dokonują pomiarów o bardzo wysokiej dokładności, a w połączeniu z odbiornikiem szczególnie nadają się do stosowania na dużych odległościach. Zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz oferują dużą funkcjonalność i elastyczność pomiarów. Najnowsza propozycja firmy Stabila to samoniwelujący laser rotacyjny LAR 350 z pilotem MOTION CONTROL


Laser jest w pełni automatyczny i sterowany silnikiem.
A jego szczególne zalety to:

• Sterowanie ruchem MOTION CONTROL i system LED Assist – szybka, bezpieczna i wygodna obsługa.
• DUAL SLOPE – regulacja nachylenia na dwóch osiach o wartość do 5°.
• SECTION MODE – obszar pracy z możliwością indywidualnego ograniczania w trybie rotacyjnym.
• System STABILA PROTECTOR – doskonale chroniony.
• Stopień ochrony IP 65.
• Obszar pracy – średnica do 800 m.

Pilot MOTION CONTROL

Intuicyjnie obsługiwany pilot z wbudowanym czujnikiem ruchu. Przez obracanie pilota w prawo lub w lewo czujnik ruchu przyspiesza lub spowalnia wybraną funkcję lasera. Tym samym można intuicyjnie sterować licznymi funkcjami i ustawieniami w zasięgu aż do 20 m.

System STABILA PROTECTOR:

Ekstremalna wytrzymałość dzięki systemowi STABILA PROTECTOR, opatentowanemu w wielu krajach – doskonała ochrona, nawet przy upadku lasera z wysokości do 1,80 m*. Można ustawić laser z powrotem, włączyć i kontynuować pomiary z taką samą precyzją.

Dane techniczne lasera LAR 350:

Laser szczególnie nadaje się do dużych projektów, do użytku w trudnych warunkach a także do wnętrz i do prac na zewnątrz. Znakomicie sprawdza się przy pracach wykończeniowych, montażu suchej zabudowy, stawianiu murów, konstrukcjach betonowych i szalunkach.

Więcej informacji znajdziesz w folderach:

 

 

 

 

———————————–

Zapraszamy do obejrzenia filmu z laserem:

Najnowsze wpisy